У єдності – наша сила

З 19 березня на базі Політехнічного технікуму та Конотопського інституту СумДУ стартувала добровільна акція допомоги військовослужбовцям підрозділів Збройних Сил України, які прибули у м. Конотоп для несення служби. Молодіжні лідери Громадської організації «Новий час» та студентське самоврядування закладу ініціювали пропозицію придбати для Збройних Сил України м. Конотоп комплект переносної рації  Motorola. Акція тривала до 20 березня і вже 21 березня молодь придбала рації та передала їх військовослужбовцям. Також студенти написали лист-звернення військовим, виражаючи щиру вдячність за їх стійкість, непохитність та відвагу в справі захисту нашої Батьківщини. До акції долучились працівники підприємства «ПП Журавель»: було спечено і передано військовим 300 шт. свіжих гарячих пирогів.

Дорогі військовослужбовці! Спасибі за те, що наш сон і мирне небо над нами бережете ви – наші захисники. Щиро сподіваємося, що наша згуртованість та взаємна підтримка допоможуть зберегти Україну квітучою, незалежною і вільною.

У єдності – наша сила.