Відбувся випуск молодих спеціалістів

Традиційно наприкінці лютого щороку в Політехнічному технікумі КІСумДУ відбувається випуск молодих спеціалістів відділення «Організація виробництва».
І 2012 рік не став винятком.
21 лютого 18 студентів 641 групи успішно склали державний іспит. До складу екзаменаційної комісії увійшли Супрун О.П. (голова), Рязанцев В.В. (зав. відділенням), Іващенко М.М. (голова циклової комісії), Салогуб О.В.(викладач), Кондратенко Н.М.(викладач).
Ось позаду вже передекзаменаційні хвилювання, недоспані ночі, а попереду – свято.
24 лютого відбувся випуск студентів цієї спеціальності. Слід відразу зазначити, що ця  група була надзвичайно наполегливою в навчанні, дружною. І як результат – дві студентки Корень Альона та Харченко Марина отримали дипломи з відзнакою!
Розпочинаються урочистості, до активної зали заходять дівчата у вишуканих сукнях. Як хочеться, щоб це свято тривало якомога довше…
Привітали випускників та побажали їм успіхів у бурхливому морі людського життя директор Конотопського інституту Бібик В.В., директор Політехнічного технікуму Гребеник Т.В., заступник директора з навчальної роботи Павлун Д.І., заступник директора з виховної роботи Швидка А.І., завідуючий відділенням Рязанцев В.В., класний керівник Мисник В.Д., батьки.
Хотілося б побажати випускникам одразу знайти свою дорогу в житті, стати справжніми професіоналами своєї справи і високо нести звання – випускник Політеху.