Уже через тиждень – Великдень!...

14 квітня 2014 року з ініціативи працівників та студентів Політехнічного технікуму КІ СумДУ, членів Молодіжної організації студентів «Новий час» було проведено традиційну благодійну акцію «Пасхальне диво». У рамках заходу волонтерські групи з числа працівників та студентів технікуму відправились до вихованців шкіл-інтернатів міста №1, №2 та Благодійного фонду «Відень» з інформаційними повідомленнями щодо святкування Дня вербної неділі та наступаючого великого свята Пасхи. Волонтери розповіли про традиції та правила святкування, донесли до дітлахів вагомість окреслених свят. Кожен учасник акції мав нагоду намалювати на плакатах те, що б він хотів подарувати українцям на Великдень. Добрі та щирі побажання у формі дитячих малюнків тепер прикрашають приміщення Політеху. Також до акції долучився Отець Павло, який звернувся до учасників акції з промовою та святковими привітаннями. Богослужитель подарував кожному закладу освіти Закон Божий, а волонтери роздали дітлахам освячені гілочки верби. Загалом акція зібрала близько 200 дітлахів, які торкались один до одного розквітлою вербою з найщирішими побажаннями щастя та здоров’я –  «Не я б’ю, верба б’є. Уже через тиждень – Великдень!».