«Пам’ять серця»

24 квітня на базі вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Путивльський педагогічний коледж ім.С.В.Руднєва» відбувся ІІ (заключний) тур обласного конкурсу краєзнавчих проектів серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області «Історія – це поруч…». Метою даного конкурсу є популяризація історичних знань, привернення уваги молоді до малодосліджених сторінок з історії рідного краю, сприяння громадянському вихованню молоді, формування почуття гідності за героїчне минуле нашої Батьківщини. Юні краєзнавці з усіх куточків Сумщини (м. Суми, Лебедин, Шостка, Путивль, Конотоп) ділилися власними науковими дослідженнями в області краєзнавства. Політехнічний технікум КІ СумДУ на даному конкурсі представляв студент 741 групи Дмитро Трофимчик (керівники – Радько Т.М., Євтушенко О.В. - викладачі ПТ КІСумДУ)

Виступи студентів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли Луговський А. В. – краєзнавець, поет, член Національної спілки письменників України та журналістів України, Тупік С. В. – директор Державного історико-культурного заповідника «Путивль», Сторчака Н. І. – співробітник Державного історико-культурного заповідника «Путивль». На розсуд журі було представлено 12 краєзнавчих проектів, оцінювання проходило з чітким дотриманням вимог до проекту за наступними критеріями: актуальність, науковість, практична цінність, логічна послідовність, відповідність теми змісту матеріалу, культура виступу, творчість й оригінальність, зворотній зв’язок.

Робота Дмитра Трофимчика «Пам’ять серця» (за матеріалами пошукової та реконструкторської діяльності Конотопської міської організації «Останній рубіж» викликала зацікавленість і жваве обговорення присутніх. За підсумками конкурсу проект нашого студента посів ІІ місце. Щиро вітаємо Дмитра та його наукових керівників! Бажаємо нових успіхів і перемог!