Зелена хвиля

30 квітня відбулась ювілейна 10 традиційна акція студентів Політеху «Зелена хвиля»! Цьогоріч під стягом Молодіжної організації студентів «Новий час» до акції долучились студенти Політехнічного технікуму КІ СумДУ, Конотопського інституту СумДУ та робітнича молодь Профспілкової організації залізничників станції Конотоп. 45 учасників акції виїхали до озера Земснаряд та Лодочна (с.Таранське) та прибрали територію відпочинку від тогорічного сміття. Загалом волонтери назбирали цілу машину сміття, залишили після себе мотиваційні таблички з надписом «Не сміти на природі!» та чисту, квітучу, придатну для відпочинку територію.

Організатори акції дякують за допомогу колективам Профспілкової організації залізничників станції Конотоп, Благодійного фонду «Відень», депутатам Конотопської міської ради Бібику В. В., Шмаглію В.О., Демидку В.О. та ПП «Нечипоренко». Відзначимо травневі свята на чистому лоні природи!