Вітаємо новочасівців з черговим вибореним грантом!

Члени Молодіжної організації студентів «Новий час» отримали перемогу у конкурсі міні-грантів для студентських організацій з просвіти виборців  «Відповідальне студентство». Проект ініційований Центром розвитку корпоративної соціальної відповідальності за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Було обрано 20 кращих пропозицій від студентства України. Мета проекту новочасівців – активізувати та підвищити явку виборців віком від 18 до 25 років, актуалізувати питання особистого виборчого права, чесності та прозорості майбутніх виборів Президента України. Попереду – інформаційні повідомлення, дискусії, прес-конференції. Слідкуйте за інформаційними блоками на сайті та дошках оголошень закладу.