Патріотична пісня гуртує

15 травня 2014 року у Політехнічному технікумі КІ СумДУ відбувся традиційний Відкритий конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця», який, починаючи з 2001-го, проходить щороку в м. Конотоп за підтримки відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради та благодійного фонду «Відень» з метою відродження й популяризації вітчизняної патріотичної пісні, пробудження у молоді почуття патріотизму, героїзму та гуманності, сприяння вихованню шанобливого ставлення підростаючого покоління до історії своєї Батьківщини, національної гідності, виявлення талановитих авторів та виконавців, збереження багатств духовної культури народу.

Тематика цьогорічного конкурсу – «Українська патріотична, народна, сучасна пісня – весь справжній характер України!». Глядачі почули різні жанрові виконання, на всі смаки та у всіх інтерпретаціях. За віковими категоріями 8-11 років, 12-15 років, 16-20 років проходили виступи учасників з Путивля і Сум, Шостки і Підлипного, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів нашого міста. До організаторів, учасників та гостей заходу з офіційним листом звернувся Міністр культури України Нищук Є. М., який  виразив своє захоплення заходом та побажав усім блискучих виступів, невичерпного натхнення у здійсненні творчих задумів.

Чарівні мелодії, неповторні голоси, особлива атмосфера в залі...

Але конкурс є конкурс. Ми вітаємо переможців конкурсу-фестивалю 2014 року:

Вікова категорія 8-11 років:

І місце -  Ансамбль «До-Мі-Соль-ка» (ЦДЮТ), Опалько Дарина (ЗОШ №7), Благодарова Маргарита (Дитяча школа мистецтв);

ІІ місце - Дует: Федченко Вікторія, Семеницька Ірина (Дитяча школа мистецтв), Калантаєнко Наталія (МБК «Зоряний»), Любота Анастасія (МБК «Зоряний»);

ІІІ місце - Ількун Євгенія (ШІ СумДУ), Ковач Кирило (ЗОШ №10), Голуб Катерина (МБК «Зоряний»), Ансамбль «Сонячні краплини» (ЗОШ №5).

Вікова категорія 12-15 років:

І місце - Ансамбль «Елегія» (ЗОШ №7), Зайчикова Анастасія (Дитяча школа мистецтв);

ІІ місце - Ансамбль «До-Мі-Соль-ка» (ЦДЮТ), Дует «Лілея» у складі Петрушенко Катерини та Черненко Олександри (СШ №3), Колесник Оксана (ШІ СумДУ);

ІІІ місце – Акуленко Лаура (ШІ СумДУ).

Вікова категорія 16-20 років:

ГРАН-ПРІ - Гурт «Іллюзія» Політехнічного технікуму КІ СумДУ: Борсяк Євген, Радько Дарія, Штранін Євген, Шмаков Сергій, Туманов Єгор;

І місце – Папенко Надія (ЗОШ №7), дует Фантазія (ЗОШ №7), Лозін Владислав (ПТ КІ СумДУ), Тріо: Мирошниченко Дарія, Кліндухова Анастасія, Радько Дарія (ПТ КІ СумДУ), Івахненко Дарія (Медичне училище);

ІІ місце – Глущенко Ярослав (КІ СумДУ), Ансамбль Путивльського педагогічного коледжу ім. С. В. Руднєва, Анастасія Кацюбан (ШІ СумДУ), ансамбль «Мальви» (Медичне училище), Дует: Бойко Тетяна, Волинська Леся (Сумський технікум харчової промисловості НУХТ);

ІІІ місце – ВА «Елегія» (ПТ КІ СумДУ), Тріо Медичного училища, ансамбль «Фортуна» (ПТ КІ СумДУ), Радько Дарія (ПТ КІ СумДУ).