Обмін педагогічним досвідом

25 лютого 2012 року на базі Конотопського інституту СумДУ відбулись організаційні збори викладачів, що є слухачами курсів підвищення кваліфікації у 2012 н.р. Даний захід був заздалегідь запланований і відбувався під керівництвом декана факультету підвищення кваліфікації  та педагогічних інновацій Сумського державного  університету Купенко Олени Володимирівни.
У процесі роботи слухачі курсів були ознайомлені з досвідом використання викладачами у власній педагогічній діяльності інноваційних технологій навчання. Зокрема, своїми здобутками поділились і викладачі Політехнічного технікуму КІСумДУ Мисник Валентина Дмитрівна, викладач інформатики та комп’ютерної техніки, та Кипарис Віталій Євгенович, викладач фізики.
Загалом слід зазначити, дана зустріч носила характер не суворо регламентованих зборів, а продуктивної конференції з обміну педагогічним досвідом.