Засідання Обласного методичного об’єднання фахівців фізичного виховання

22 травня 2014 р. на базі Політехнічного технікуму КІСумДУ відбулось засідання Обласного методичного об’єднання фахівців фізичного виховання. Зустріч була плідною й результативною. Відповідно до порядку денного були прослухані доповіді: «Впровадження інноваційних оздоровчих технологій на уроках фізичного виховання» (Вакуленко В. С.), «Загальнофізична підготовка як основа розвитку всіх фізичних якостей в їх гармонійному сполученні» (Сахарова М. В.), «Застосування комплексного колового тренування з використанням спортивних тренажерів та іншого нестандартного обладнання з метою підвищення цільності занять з фізичного виховання» (Данюченко М. І.), «Індивідуальний підхід у процесі фізичного виховання до студентів, які мають вади стану здоров’я» (Кабанова О. Є.), «Презентація студентського оздоровчого табору «Заряд» та «Дня здоров’я» у технікумі» (Сабаніна Л. Є.) та «Круглий стіл. Дискусії» (Дунаєв І. О.).  А завершилась зустріч оглядовою екскурсією музеєм закладу.