Благородні серця

Від імені колективу Конотопського благодійного фонду для тяжко хворих дітей та їх сімей «Серця любові» за допомогу в організації облаштування дитячого майданчика для дітей з обмеженими можливостями були нагороджені директор Конотопського інституту СумДУ Віталій Володимирович Бібик, директор Політехнічного технікуму КІ СумДУ Тетяна Вікторівна Гребеник, заступник директора з виховної роботи Алла Іванівна Швидка та керівник трудових загонів закладу Валерій Миколайович Клименко. Завдяки саме їхньому терпінню і бажанню вкладати у своїх вихованців розуміння добра, вони роблять життя кращим для діток, які цього потребують. Тож від імені вихованців БФ «Серця любові» та їх батьків студенти ПТ КІ СумДУ прийняли почесні грамоти та слова щирої вдячності і побажання, аби зроблене ними добро повернулося до успіхом, щастям, здоров’ям і благополуччям. Жариков Максим, Супрун Юрій, Масько Сергій, Воробйов Ігор, Ігумнов Єгор, Чорнотицька Юлія, Безродний Стас, Топчій Олена, Терещенко Катерина, Кобзаренко Владислав, Могилін Володимир, Воропай Роман, Ульянкін Дмитро, Пушенко Дмитро, Ленчик Ярослав, Воронін Руслан,Іваницька Інеса, Горбач Кирил, Симков Артем, Киричук Олексій, Макотра Катерина, Димитрова Анастасія, Романенко Марія, Дерзюк Владислав, Хайлук Вадим – саме вони не шкодуючи сил і часу, займалися благоустроєм дитячого майданчика для дітей з особливими потребами. Честь і хвала вам!