Всеукраїнська гра “Puzzle-2014”

Вперше цього навчального року студенти нашого навчального закладу брали участь у проекті від Малої Академії Наук у Всеукраїнській грі з англійської мови “Puzzle-2014”.

Студенти І-ІІ курсу Політехнічного технікуму КІСумДУ Артюх Р. (221 гр.), Гуденко С. (222 гр.), Мончаковский Р. (721 гр.), Стовпец М. (521 гр.), Ширай В. (221 гр.), Шмаков С. (6 гр.), Часник Є. (6 гр.), Штранін Є. (3 гр.) випробовували свої знання у вирішенні завдань “Puzzle”(у).

На жаль, ми поки що не можемо похвалитися перемогами, але всі учасники погодилися, що вивчення іноземної мови не обмежується тільки роботою над програмним матеріалом.Наступного року сподіваємось також на участь у грі “Puzzle”. Всі студенти, що брали участь у грі нагороджені сертифікатами учасника за підписами Голови методичної комісії Червінко Є. О. та Голови оргкомітету Павлова С. В. Малої Академії Наук України.