Політех проти корупції!

5-6 вересня на базі Сумського державного університету за сприяння фонду Фрідріха Еберта відбувся тренінг на тему «Моніторинг державних закупівель – як антикорупційний інструмент в руках громадянського суспільства». Представники Політехнічного технікуму, Конотопського інституту СумДУ та Молодіжної організації студентів «Новий час» долучились до заходу поряд з науковцями, громадськими діячами, представниками влади та ЗМІ регіону. Учасники заходу обговорювали організаційні моделі та технології діяльності систем контролю за державними закупівлями у територіальних громадах, аналізували процедури конкурсних торгів та методики оскарження корупції. Присутні мали нагоду взяти участь у практичних заняттях щодо пошуку корупційних схем, моніторингу державних закупівель, ефективної кооперації з правоохоронними та контролюючими органами. Учасники тренінгу ділились інформацією та досвідом з окреслених питань. Давайте спільними зусиллями посилимо відповідальність суспільства за усунення корупційних проявів у нашій державі!