Культпохід до кінотеатру

16.09.2014 р. студенти 231 групи відділення «Будівництво будівель і споруд та землевпорядкування» спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» Політехнічного технікуму КІСумДУ відвідали конотопський кінотеатр «3Д».

Політехівці із задоволенням переглянули пригодницьку кінострічку «Need for Speed: жага швидкості», що була створена на основі серії ігор «Need for Speed» від Electronic Arts. Захопливий світ швидкості, яскравих та сучасних автівок студенти змогли відчути за допомогою 3Д окулярів й відповідного звукового супроводу.

Похід у кінотеатр — це гарна нагода приємно провести час, тому студенти ПТ КІ СумДУ отримали лише позитивні враження та море емоцій від походу. Можливо, такі заходи стануть доброю традицією, яка ще більше об’єднає та зблизить колектив групи.