Вихід завжди є!

До уваги студентів та працівників закладу!

У закладі працює соціальна служба, метою діяльності якої є сприяння розв’язанню соціальних питань та  надання комплексу соціальних послуг студентам, створення сприятливих умов для їхньої самореалізації та самовдосконалення.

Якщо у вас виникли проблеми в сім’ї, навчанні, здоров’ї, особистому житті; якщо вам немає до кого звернутися за підтримкою та допомогою; якщо вам необхідні соціальні, психологічні чи юридичні консультації…. aбо просто дружня порада

З В Е Р Т А Й С Я

І тобі допоможуть

Каб.105, ІІ корпус      конт.тел.096-3150436

Необхідна  допомога чи консультація  - звертайся до соціального педагога технікуму Тетяни Вікторівни ВОЛОСЮК (ІІ корпус, І поверх, каб. 105, конт.тел. 096-3534146, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Не забувай, що ти не самотній!

Вихід завжди є!