ДОРОГІ ДРУЗІ!

Звертаємось до працівників, студентів закладу та усіх небайдужих людей з проханням виявити чуйність, розуміння та допомогти врятувати нашу студентку Настю Кліндухову.

На початку лютого 2012 року у неї виявили примітивну нейроектодермальну пухлину середньої третини малоберцевої кістки лівої ноги. 2 роки Настя лікувалася в дитячій клінічній лікарні в Сумах. У травні цього року лікування завершилось. Але після чергового обстеження 11.09.2014 р.  аналізи показали, що пухлина з'явилася знову, на цій же нозі в іншій кістці. Знову будуть починати дуже дороге лікування. Батьки Насті не в змозі зібрати такі кошти.

Просимо переглянути свої шухляди та шафи. Якщо у вас є непотрібна макулатурадоставте її за адресою: м.Конотоп, вул.Садова, 39, Політехнічний технікум КІСумДУ. Контактна особа - Богдан Наталія Петрівна, моб.тел. (096)797-79-30

Виручені кошти підуть на лікування нашої студентки

Дякуємо за порозуміння!