«Сяйво надій»

23 жовтня о 10:00 у читальній залі Політехнічного технікуму КІ СумДУ відбудеться щорічний благодійний фестиваль «Сяйво надій». Цього року захід вшосте проходить у Політесі з ініціативи працівників та студентів закладу для вихованців шкіл-інтернатів та благодійних фондів міста. Організатори запрошують до участі також і учнів шкіл міста – дітей з обмеженими фізичними можливостями. Учасники заходу матимуть нагоду проявити свої творчі здібності, також вони будуть залучені до креативних практичних занять та майстер-класів. Організатори сподіваються, що такий формат заходу буде дітлахам до вподоби. Усі твори та вироби дітлахів по закінченню заходу будуть передані нашим захисникам. За довідками звертатись до координатора проекту Бондаренко Олени, конт.тел.  093-6680703.