Школа журналістики

19 жовтня 2014 року у стінах Політеху відбулось перше заняття нового молодіжного проекту Школа журналістики. На участь у проекті зголосились представники з різних регіонів та різних верств населення (студенти, учні, працююча молодь з міст Ромни, Путивль, Котовськ та ін.), тому знайомство учасників було особливо цікавим та змістовним.

У рамках заняття відбулися мовно-стилістичний тренінг «Рушникових доріг вам, юні журналісти!», який провела декан факультету денної форми навчання КІ СумДУ, к.ф.н., Барбара Н. В. та заняття по основам газетної журналістики, яке провела член Спілки журналістів, кореспондент журналу «Країна», видання «Газета по-українськи», інтернет-порталу «Gazeta.ua» Катерина Гончарова. Саме вона привезла для учасників відеопривітання від колег з м. Київ.

Початок закладено гідний. Бажаючі прийняти участь – звертайтесь у каб. 217 чи 105, конт. тел.  0963534146, Волосюк Тетяна Вікторівна.