Юні оратори

2 листопада 2014 року в Політехнічному технікумі КІ СумДУ відбулась третя зустріч небайдужих до журналістики. Молоді й талановиті люди з м. Конотоп і не тільки прийшли послухати й повчитися у відомого в усій Україні бізнес-тренера, психолога Віктора Коміссарука, який і провів це заняття. І не пожалкували, тому що отримали безліч позитивних вражень  і корисних порад від професіонала.

Третій урок пройшов у вигляді тренінгу, який мав назву «Публічні виступи». Учасники Школи журналістики вчилися правильно презентувати себе публіці, володіти своїм емоційним станом, а також  доносити інформацію до аудиторії так, щоб її сприйняли та зрозуміли.

Під час тренінгу були опрацьовані й обговорені різні ситуації та проблеми, які цікавили учасників. Ніхто не залишився осторонь. Кожне заняття Школи журналістики – це ще один крок до набуття такого професіоналізму, який у майбутньому буде і затребуваним, і високооплачуваним не тільки у сфері журналістики, а й в інших сферах діяльності людини.