Вивчати українську мову модно, потрібно чи необхідно?

11 листопада 2014 року студенти першого й другого курсів та викладачі української мови і літератури долучилися до проведення дискусії, тема якої – «Вивчати українську мову модно, потрібно чи необхідно?». У зв’язку з відзначенням Дня української писемності та культури ми не можемо залишатися осторонь, коли йдеться про найцінніший скарб, «оту живу схованку людського духу» - рідну мову.

Ведуча дискусії – викладач української мови та світової літератури Алла Миколаївна Нечай – надала таку інформацію, яка допомогла не лише зрозуміти, а й оцінити запропонований спосіб вирішення проблемного питання. Спрямовуючи виступи опонентів (учасників дискусії) у  потрібне русло, Алла Миколаївна дібрала аргументи, які переконали кожного в необхідності досконалого вивчення рідної мови.

Дискусія відбулася за участю викладачів В. В. Батуриної, В. М. Чернушенко, Т. І. Тараби.

Вивчати, розвивати, леліяти рідну мову повинні всі – і дорослі, й діти. Тож будьмо істинними українцями, плекаймо цей скарб, який увібрав у себе не лише історію багатьох поколінь, а й сподівання на щасливе майбутнє.