ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ – СОЛДАТАМ УКРАЇНИ

Студенти та працівники Політехнічного технікуму КІСумДУ розпочинають благодійну акцію «Великодні подарунки – воїнам АТО». Запрошуємо всіх небайдужих конотопчан приєднатись до політехівців.

Збір гуманітарної допомоги проводиться на 1-му поверсі 1 корпусу ПТ КІ СумДУ (вул. Садова, 39) у музеї та бібліотеці представниками студентського парламенту. Незабаром – ВЕЛИКДЕНЬ. Це свято ми, українці, завжди зустрічаємо з радістю, вірою та надією на світле майбутнє. На жаль, не кожен із нас зустріне цей день у колі рідних і друзів. Сотні українських синів не матимуть змоги цього дня піти до церкви на Великдень, бо вони не покинуть своїх постів, не зімкнуть очей, аби наші Великодні свята були безтурботними, повними щастя й радості.

Ми не маємо змоги допомогти їм нести їхню важку службу, але можемо хоча б трішечки наблизити їх до свята, дати їм відчути, що піклуємося про них – наших захисників.

Перелік необхідних речей нашим військовим:

ПРОДУКТИ:
1.КРУПИ (гречка, рис, вівсянка, макаронні вироби).
2.КОНСЕРВИ.
3.МОЛОКО ЗГУЩЕНЕ.
4.КАВА і ЧАЙ (бажано в стіках).
5.ЦУКОР.
6.МЕД.
7.ПЕЧИВО, ЦУКЕРКИ, ФРУКТИ (лимони).

ЗАСОБИ ГІГІЄНИ:
1.ВОЛОГІ СЕРВЕТКИ (великі) – дуже-дуже багато – завжди!
2.СТАНКИ для ГОЛІННЯ (одноразові).
3.ЗУБНІ ЩІТКИ, ПАСТА, МИЛО.

ЛІКИ:
1.Знеболювальні, вітаміни.
2.Від застуди, кашлю, печії.

ЦИГАРКИ, ЗАПАЛЬНИЧКИ, СІРНИКИ – дуже багато – завжди!
БАТАРЕЙКИ (різні), ЦВЯХИ (100 і 200), РУКАВИЧКИ (робочі), ЛІХТАРИКИ, ДОЩОВИКИ
КАРТКИ для ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ (для мобільного зв’язку)
Листи, малюнки, обереги, прапори України для наших захисників!!!

Заздалегідь вдячні за небайдужість, за розуміння та підтримку нашої ініціативи. Фотозвіти про відправку і доставку гуманітарної допомоги гарантуємо. У єдності – наша сила. Слава Україні!