Налагоджуємо міжнародні зв'язки

6-7 квітня у Політехнічному технікумі КІСумДУ відбувся ряд конструктивних зустрічей з виконавчим директором міжнародного освітнього проекту «Наука PL» Кондрашовим Сергієм. Предметом обговорення став ряд актуальних для колективу закладу питань, а саме: академічне та наукове співробітництво, організація тимчасового працевлаштування, реалізація спільних соціальних проектів, організація освітніх турів та ін. У рамках зустрічі відбувся «круглий стіл» з окресленої тематики, учасниками якого були: адміністрація Політехнічного технікуму КІСумДУ та Конотопського інституту СумДУ, представники Малої академії наук м. Конотоп, директор ТРК «Вежа», кореспондент газети «Конотопський край», лідери Молодіжної організації студентів «Новий час», головний редактор студентської газети «Сучасник», голова профспілкової організації студентів ПТКІСумДУ, представники Молодіжних спілок студентів ПТКІСумДУ та КІСумДУ, представники Студентського парламенту м. Конотоп, представники Благодійного фонду «Джерело», представники Інформаційного порталу «Топ-Конотоп» та учасники Школи журналістики.

Захід відбувся за підтримки благодійного фонду «Джерело» (м. Конотоп).