Сміливість бути краще – це про нас

16 квітня 2015 року представники студентського самоврядування міста, студентські та учнівські лідери спільно з учасниками Школи журналістики, яка функціонує на базі Політехнічного технікуму  КІ СумДУ, відвідали кафедру журналістики та філології Сумського державного університету. Захід відбувся з метою запозичення досвіду щодо організації та практичної реалізації теле-, радіо- та  друкованих засобів комунікації на базі навчального закладу.  Молодь мала нагоду не лише оцінити потужне обладнання та сучасні технічні засоби кафедри (комп’ютерні класи, теле- та радіостудії), а й особисто спробувати свої зусилля у галузі журналістики. Учасники заходу вдячні за організацію та підтримку педагогічному та студентському колективам кафедри журналістики та філології СумДУ, профспілковому комітету студентів СумДУ,  інформаційному порталу «Топ-Конотоп», а також відділу молоді Конотопської міської ради за фінансове сприяння реалізації заходу.

Отримані знання та навички з галузі журналістики наразі є досить актуальними, оскільки їх специфіка дає змогу не лише розширити свій кругозір та розвинути комунікаційні навички, а й дозволяє, за словами письменника, головного редактора газети СумДУ «Резонанс» В.В. Чубара, осягнути небезпеку сучасного інформаційного простору, що заважає людині стати людиною...