Студентська весна – 2015

23 квітня у Політехнічному технікумі КІСумДУ відбувся міський фестиваль молодіжної творчості «Студентська весна – 2015» за участю представників вищих навчальних закладів міста: Політехнічного та Індустріально-педагогічного технікумів, медичного училища та вищого професійного училища.

З привітальним словом до учасників та гостей святкового дійства звернулась заступник міського голови Т. М. Шерудило. Побажавши довгих років життя фестивалю, Тетяна Миколаївна вручила символи мистецтва – «промені надії» – організаторам виховної роботи в навчальних закладах, представлених конкурсантами.

Справжнє свято пісні, танцю, художнього слова подарували юнаки та дівчата глядачам.

Найталановитіші студенти ПТКІСумДУ відзначені почесними грамотами: за зайняте І місце – вокальні ансамблі «Елегія» та «Related music», дует Марченко Євген та Гребеник Антон, Жукова Альона, танцювальний колектив «ARTEZ» та рок-гурт «Новий день», ІІ місце – вокальний ансамбль «Фортуна», ІІІ місце – Марченко Євген.

Так тримати!