Науково-методична конференція КІСумДУ

23 квітня 2015 року відбулась науково-методична конференція Конотопського інституту СумДУ. Працювали 5 секцій: «Економіка та управління», «Культурологія, філологія, краєзнавство і право», «Прикладні науки про природу», «Нанотехнології та електронні прилади», «Педагогіка, психологія та методика викладання». Для участі в конференції зареєструвалось більше 150 учасників не лише викладачів і студентів КІСумДУ  і Політехнічного технікуму КІСумДУ, але й з інших навчальних закладів, міст Суми, Глухів, а також школярі нашого міста. Радує інтерес до наукових досліджень саме молодого покоління: студентів та школярів. Більшість призових місць посіли саме вони. Це вселяє надію на гарне майбутнє нашої науки. У конференції взяли участь 27 викладачів та 11 студентів Політехнічного технікуму КІСумДУ.