ПАМ’ЯТЬ СЕРЦЯ

8 травня на Меморіалі Слави в с. Таранське Конотопського району відбулося урочисте поховання останків воїнів Червоної Армії, які загинули у вересні 1941-го і серпні 1943-го, захищаючи Конотопщину від фашистських загарбників. Участь у заході взяли жителі Конотопу та Конотопського району, представники міської та районної влади, депутати, члени громадських організацій, студенти Політехнічного технікуму та Конотопського інституту СумДУ, представники місцевих ЗМІ.

Цими травневими днями ми схиляємо голови, вшановуючи пам’ять загиблих, і щиро дякуючи нашим ветеранам, які захистили світ від фашистської навали. Вони все витримали і перемогли. Перемогли тому, що вели війну справедливу й праведну. Перемогли тому, що відстоювали правду і життя. І ми маємо про це пам’ятати. Схиляючи голови перед величчю Подвигу, вшановуючи пам’ять загиблих, ми маємо усвідомлювати, що і нам сьогодні теж є що захищати. І маємо пам’ятати, що ми – онуки й правнуки переможців! Тож ПАМ’ЯТАЄМО! ПИШАЄМОСЯ! ПЕРЕМАГАЄМО!

Докладніше про цю подію і фоторепортаж читайте у рубриці «Погляд зі сторони»