Мама: одне слово, чотири літери, а який зміст…..

13 травня у групах 621 та 631 було проведено інформаційно-практичну зустріч на тему «Щасливе материнство». Захід проводили соціальний педагог Т. В. Волосюк, психолог Л. В. Бібик та соціальний працівник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Конотопської міської ради Н. М. Шевчук. Учасники зустрічі обговорили статистику раннього материнства у навчальному закладі,  прийняли до відома основні поради по побудові родини та взяли участь у занятті з елементами тренінгу на тему материнства. Також на захід буди запрошені молоді мами-студентки з дітками, а саме Євтушенко Анастасія з донькою Поліною, Кречун Наталія з донькою Анною та Третякова Світлана з сином Олександром. Їм були вручені пам’ятні подарунки та дипломи «коханих мам».