Рятівна сила пісні

14 травня Політехнічний технікум КІСумДУ радо вітав учасників 14-ого відкритого конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця».

Цьогоріч його тематикою стала українська патріотична, народна, сучасна пісня як втілення української ментальності. І це є цілком закономірним, адже позаду святкування 70-ї річниці Великої Перемоги, позаду – події Майдану і рік війни, яка, на жаль, триває й досі.

На знак вдячності за здобутий мир запрошеним на фестиваль ветеранам війни було вручено квіти, подаровано пісні й тепло сердець присутніх.

Серед учасників – учні та студенти навчальних закладів Конотопа. Вони пісенним словом здатні змінити майбутнє.

Глядачі конкурсу могли задовольнити свої найвибагливіші смаки, прослухавши пісні в номінаціях: українська патріотична пісня; українська народна пісня; українська сучасна пісня.

На конкурсі-фестивалі виступи відбувалися за віковими категоріями: 8-11 років, 12-15 років, 16-20 років.

Журі на чолі з викладачем дитячої музичної школи №2 Колесник Оленою Сергіївною визначало переможців. А цінні призи отримали всі учасники. Проте найбільшою нагородою все ж було занурення в атмосферу непідробного патріотизму, вболівання за долю України.

І учасники, і глядачі протягом майже чотирьох годин серцем відчували українську пісню, яка, як ні що інше, в усі часи рятувала народ від відчаю. Впевнені, вона робить так і зараз.

Тож до уваги читачів імена переможців 14-го конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця».

Вікова категорія 8-11 років:

І місце

Вокальний ансамбль Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, керівник Гурба Євген Вікторович

І місце

Голуб Катерина, Конотопська дитяча музична школа №1, керівник Лизько Інесса Юріївна

Калита Єлизавета, ЗОШ №5, керівник Борсяк Ірина Георгіївна

ІІІ місце

Рубан Дарина, Дитяча школа мистецтв, керівник Трусенко Ірина Віталіївна

Вікова категорія 12-15 років:

Зайчикова Анастасія, Дитяча школа мистецтв, керівник Трусенко Ірина Віталіївна

Дует «Такі, як Є» у складі Яременко Карини та Тихоненко Діани, ЦДЮТ, керівник Гланц Юлія Сергіївна

Вокальний ансамбль «Співаночка» Дитячої школи мистецтв, керівник Трусенко Ірина Віталіївна