Молодь в дії

26 травня 2015 року в стінах Політехнічного технікуму КІСумДУ відбулась зустріч учнівської та студентської молоді м. Конотоп та Конотопського району в рамках проекту «Молодіжний портрет Сумщини». Суть проекту полягає у здійсненні інформаційно-презентаційних виїздів в усі міста та райони області з метою посилення активності молоді шляхом підвищення як рівня поінформованості всіх учасників процесу реалізації державної молодіжної політики, так і налагодження взаємодії між молоддю та представниками місцевої влади, які працюють для молоді. Ініціатори заходу – управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та зацікавлені установи та організації. Також відбувся тренінг для активної молоді Політеху на тему написання проектів від керівника Сумської обласної громадської організації «Бюро аналізу політики», експерта з питань реалізації молодіжної політики в Сумській області Бобиренка Віктора Анатолійовича.