«Я – ВОЛОНТЕР»

16 червня о 10.00 м. Конотоп, пр. Миру, 26 (центральний вхід до Конотопського інституту СумДУ та алея до 2 корпусу Політехнічного технікуму СумДУ) просто неба відбудеться акція патріотичного спрямування «Я - ВОЛОНТЕР» під гаслом «ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ - СОЛДАТАМ УКРАЇНИ».
Акція ініційована студентським парламентом міста, проводиться з метою єднання мешканців міста та району будь-якого віку заради спільної перемоги, заради цілісності та незалежності України, пріоритет – підтримка та допомога учасників АТО, їхніх родин, переселенців із зони АТО.

У ході акції «Я – ВОЛОНТЕР» кожен може долучитися до:

- проведення майстер-класів з виготовлення маскувальних сіток і захисних костюмів (кікімор);

- виставки діяльності громадських і волонтерських організацій;

- конкурсу малюнка на асфальті;

- виготовлення дитячих листівок, малюнків, поробок;

- проведення майстер-класів з виготовлення оберегів (ляльок-мотанок, янголят);

- концертної програми «Пісня буде поміж нас»;

- збору коштів і благодійної допомоги для наших захисників.

ЗАПРОШУЄМО всіх небайдужих мешканців міста та району, підприємств і установ (різної форми власності), громадських і волонтерських організацій, політичних сил взяти участь в акції «Я – ВОЛОНТЕР».