День знань!

Дорогі студенти та працівники Політехнічного технікуму КІСумДУ! Шановні батьки! Від імені адміністрації закладу щиро вітаю вас з Днем знань! Цей день для кожного особливий. Хтось згадує студентські роки, хтось поринув у них нині, а  хтось прагне прискорити перший день навчання у виші. Але для всіх – це порив хвилювань, фокусування мрій, прагнення до нових відкриттів та змін на краще.

Ми бажаємо всім МИРУ, добробуту, злагоди та взаєморозуміння. Мудрості нам при прийнятті рішень, розсудливості під час конструктивних діалогів, поміркованості при організації професійної діяльності, відповідальності за власні дії.

Давайте жити повноцінним життям, генерувати ідеї та реалізовувати їх, цінувати власний час та підтримку однодумців. Щасти нам у новому навчальному році!

З повагою, директор ПТКІСумДУ,

Гребеник Т. В.