Конструктивний діалог

У актовій залі Політехнічного технікуму КІСумДУ  відбулась зустріч кандидата на посаду ректора Сумського державного університету Васильєва А. В. з виборцями. Співробітники, студенти і викладачі КІСумДУ, ІПТ КІСумДУ та ПТ КІСумДУ  ознайомилися не лише з передвиборчою програмою «Успішний університет – заради успішності випускника», а й озвучили власні хвилюючі проблемні питання. Конструктивний діалог  освітян, що відбувся під час зустрічі, спонукає до реалізації нових освітніх проектів, впровадження інноваційних технологій і активних методів навчання, започаткування нових креативних форм організації позанавчальної роботи.

Вибори ректора Сумського державного університету відбудуться 30 вересня 2015 року.