Майстер-клас і тренінг за програмою Intel® «Шлях до успіху»

23 вересня 2015 року на базі Політехнічного технікуму КІСумДУ був проведений майстер-клас і тренінг за програмою Intel®  «Шлях до успіху» для викладачів міста та учнів – членів Малої академії наук. Тема тренінгу: «Мультимедійна презентація науково-дослідницької роботи: підготовка та представлення». Координатор програми Intel в Україні Ніна Дементієвська – голова правління освітньої громадської організації «Ресурсно-методичний центр «АЙОРН», науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, член координаційної ради та тренер освітнього проекту «Шкільна академія підприємництва» – вміло та цікаво провела майстер-клас на тему: «Критичне оцінювання ресурсів Інтернету».