Урок на виробництві

24.09.2015 в групі 631 Політехнічного технікуму КІСумДУ у рамках предмету «Технологія галузі» було проведено урок на виробництві. Будівельний об’єкт – «Будівництво торгово-складського приміщення по пр. Миру в м. Конотоп».

На будівельному об’єкті студенти ознайомились із технологіями, що відносяться до третього циклу будівельного процесу – технологія возведення надземної частини, а саме: возведення панельних стін, монтаж плит перекриття, ригелів, кам’яні роботи, монтаж конструкцій покриття. У студентів була можливість ознайомитися з організацією робіт і робочих місць на будівельній площадці, з різними матеріалами, їх властивостями. Проводяться й екскурсії на будівельні об’єкти, що є частиною освіти в нашому навчальному закладі, завдяки цьому реалізується принцип наочності навчання і зміцнення зв’язку з реальними умовами виконання будівельних робіт.