Відвідали виставку

24 вересня 2015 року студенти відділення «Комп’ютерні та електронні технології»  на чолі з керівниками Шуляк М. С. та Наумовим Д. О. відвідали міжнародну спеціалізовану виставку на тему: «Альтернативні джерела енергії та обладнання для поновлюваних енергоносіїв», яка відбулась у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Пізнавальними для професійного росту студентів стали тематичні розділи виставки: енергозберігаюче  устаткування; альтернативне устаткування; технології і установки для систем тепло- і водопостачання; гідроенергетика - агрегати, установки, прилади, електростанції; інжинірингові послуги, енергоаудит, енергоменеджмент і т. п.; вітроенергетика - вітрові ферми; вітроелектростанції, млини, вітродвигуни,  вітрогенератори; сонячна енергетика; енергія біомаси; біогазові установки й устаткування; метеорологічне устаткування.

Студенти зацікавились розвитком екологічно чистих технологій у сфері енергетики нашої країни та способами її економії. Без сумніву, всі отримали безліч приємних вражень і позитивних емоцій.