Зібрання лідерів

06.10.15 р. відбулось перше заняття у рамках студентського клубу «Наука бути Лідером». На захід зібрались члени Парламенту Молодіжної спілки студентів ПТ КІ СумДУ, члени Студентської ради гуртожитку та старости груп. Занняття провела соціальний педагог технікуму Волосюк Т. В., яка  окреслила основи лідерства та технології його розвитку. Учасники заходу мали можливість переглянути цікаві навчальні та мотивуючі відео-сюжети, обговорити їх глибокий філософський зміст. Студенти обговорювали ситуації з життя, висловлювали особисті думки та погляди на ключові теми бесіди. Також з учасниками клубу було проведено тестування, результати якого допомогли визначити типологію особистостей, справжніх лідерів, генераторів ідей тощо.

Попереду у молоді багато нових цікавих зустрічей, знайомств та корисної інформації.