Плідна зустріч

9 жовтня 2015 року в актовій залі Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету відбулася зустріч студентів випускних груп з начальником відділу кадрів ПРАТ «АТ тютюнова компанія «ВАТ– Прилуки».

Запровадження у виробництві новітніх автоматизованих ліній та передових технологій потребує залучення спеціалістів із сучасним баченням шляхів вирішення технологічних завдань і вмінням працювати з технікою.

Оскільки навчальний заклад готує висококваліфікованих спеціалістів з новітніми підходами до вирішення виробничих завдань адміністрація компанії з великими потужностями та передовими технологіями вирішила відвідати з робочим візитом саме Політех. Під час зустрічі отримано велику кількість корисної інформації про перспективу подальшого працевлаштування, а також досягнута концептуальна домовленість про співпрацю.