PDFДрук

Знайомтеся: вокальна студія Політеху

Вокальна студія Політехнічного технікуму КІСумДУ - це музичне виховання студентів, пропагування класичної,  естрадної вокальної культури, формування високих  художньо - естетичних смаків. Прекрасна дружня атмосфера сприяє відкриттю нових талантів та створенню милозвучних шедеврів співу. За ці роки колектив пережив неймовірну кількість успіхів. Вокальна студія «Елегія» є неодноразовим переможцем обласного фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна», Міжрегіонального відкритого конкурсу-фестивалю патріотичної  пісні  «Від серця до серця».

Наші студенти стали лауреатами Міжнародного фестивалю «Слобожанська осінь»  та дипломантами конкурсу патріотичної пісні «За Україну,  за честь, за волю» до Дня Збройних Сил України в м. Вінниця.

У 2020 році «Елегія» святкує свій перший ювілей - 10 років. Незмінним керівником, надійним другом та мудрим порадником учасників вокальної студії Політехнічного технікуму є Бібик  Лілія Юріївна, вчитель вищої категорії, старший учитель, Відмінник освіти України.

 Солiсти  вокальної студії  ніколи не стоять осторонь різноманітних подій у нашому закладi та містi. Це неодноразовий виступ на благодійних концертах, поздоровлення з ювілеєм наших друзів-викладачів  з дитячої музичної школи №2,  вітання зі святом 58 ОМПБ імені Івана Виговського, виступ та отримання подарункового сертифіката  на міському фестивалі «Різдвяна зірка». Вперше  «Елегія» взяла  участь у Фестивалі вуличної музики, який дуже запам’ятався.  Відбулась незабутня зустріч з делегацією з Австрії  благодійного фонду «Відень», де наші студенти – вокалісти в процесі спілкування з відомим співаком-австрiйцем  разом взяли участь у майстер-класах.  Політехнічний технікум підтримує дружбу з Вінницьким технічним коледжем, тому вже 3 роки поспіль вокальний ансамбль «Елегія» є учасником  конкурсу – фестивалю патріотичної пісні в м. Вінниця, а колектив Вінницького технічного коледжу приїздить до нас на Відкритий конкурс-фестиваль Патріотичної  пісні з виступом. 

Колектив вокальної студії «Елегія» завжди дуже  відповідально  та з натхненням ставиться до своїх виступів. Але, на жаль, випускники  покидають стіни нашого закладу, тому ми завжди чекаємо на нові голоси та спiвочi обдарування. Вокальна студія ПТ КІСумДУ – це   жіночий  ВА «Елегія», чоловічий  ВА «Фортуна», ВА «Related music», квартети , дуети,  солісти.

З кожним роком до нас приходить велика кількість студентів, і, можливо,  саме  Ви, станете новою зіркою,  яка приєднається до нашого колективу. На це маємо багато планів, надій і сподівань!