PDFДрук

У КФК – новий склад профспілкового комітету

Вибори нового складу комітету профспілкової організації студентів відбулися в коледжі 8 вересня. Шляхом голосування до її складу обрали: Тимошенко Євгенію, Жерепу Дар'ю, Бариша Дениса, Беспалого Олександра, Яценко Альону. Секретарем організації обрано Пятницьку Єлизавету. Троє студенток увійшли до складу ревізійної комісії: Тарасенко Дар'я, Передера Олена, Ковалішина Руслана. Головою профспілкової організації студентів було обрано соціального педагога коледжу Тетяну Волосюк.

Задача профспілки – захищати і відстоювати права студентів. З ініціативи та за участі студентських активів профспілковий комітет організовує туристичні та оздоровчі поїздки, проводить культурно-масові заходи для членів профспілки, допомагає в організації участі студентів закладу у творчих фестивалях та спортивних змаганнях.

Крім того, члени профспілки, які потрапили в складні життєві обставини, можуть отримувати матеріальну допомогу. Вітаємо новий склад комітету профспілкової організації студентів КФК СумДУ та бажаємо й надалі плідної праці й розвитку, а ще – якнайбільше приємних приводів для активної роботи!