PDFДрук

Вітання з ювілеєм

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаємо вас з визначною датою – 130-річчям Класичного фахового коледжу Сумського державного університету.

З нагоди свята прийміть найщиріші побажання благополуччя, оптимізму, невичерпної життєвої енергії, невтомного прагнення до пізнання, наснаги для подальших здобутків!

Ваш заклад пройшов славетний шлях від залізничного училища до знаного в регіоні флагмана освіти. Колектив коледжу постійно перебуває на шляху реформування, пошуку та звершень, примножуючи здобутки щодо підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних спеціалістів.

Високо цінуємо 130-річні традиції вашого закладу, які гармонійно переплітаються з новітніми освітніми стандартами та підкріплені потужною навчально-матеріальною базою й досвідченим високопрофесійним колективом.

Завдячуємо викладачам коледжу за постійний творчий пошук, використання інноваційних підходів, забезпечення високих стандартів якості освіти.

Висловлюємо сподівання на подальше спільне втілення основних постулатів діяльності Сумського державного університету щодо безперервного інноваційного розвитку.

Нехай досвід педагогів закладу, помножений на здобутки випускників, плекає подальші непересічні та славетні сторінки вашої історії.

Зі святом!

З повагою, ректор Сумського державного університету, професор Анатолій Васильєв.