Трьох педпрацівників коледжу відзначили грамотами Верховної Ради України

З нагоди 130-річчя закладу за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, плідну навчально-педагогічну діяльність, сумлінну працю, високий професіоналізм викладачі закладу Володимир СЛОВЕНКО, Анатолій РЯБИК та директор Тетяна ГРЕБЕНИК нагороджені грамотами Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом». Грамоти нагородженим вручив 23 жовтня парламентар Олександр КАЧУРА.

У декількох словах про нагороджених.

Володимир Словенко - роботі в коледжі присвятив 31 рік своєї трудової діяльності, обіймав посади заступника директора та завідувача виробничою практикою, зараз працює викладачем. Словенко В.М. створив якісні навчально-методичні комплекси з предметів з урахуванням різного рівня підготовки студентів, що свідчить про використання особистісного підходу у навчанні. Значну увагу приділяє науковій роботі.

Неодноразово нагороджувався грамотами та подяками міського відділу освіти, департаменту управління освіти і науки Сумської ОДА. В 2010 р. нагороджений Почесною грамотою Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Анатолій Рябик - почав працювати в освітньому закладі з 1985 року на посаді завідувача відділення.

З 2017 року і дотепер працює викладачем. Ним розроблені методичні рекомендації в допомогу студентам при виконанні практичних робіт, розрахунково-графічних робіт та дипломних проєктів з використанням сучасних комп’ютерних технологій. В 2012 році за ініціативи та безпосередньої участі Анатолія Васильовича в Політехнічному технікумі КІСумДУ було відкрито нову спеціальність «Землевпорядкування», випускники якої вже сьогодні працюють в державних організаціях та на підприємствах різних галузей народного господарства держави.

Анатолій Васильович неодноразово нагороджувався грамотами та подяками міського відділу освіти, департаменту управління освіти і науки Сумської ОДА. В 2016 р. нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України.

Тетяна Гребеник - є новатором щодо організації освітнього процесу закладу освіти, у тому числі виховного напрямку. Як керівник сприяє впровадженню в діяльність закладу міжнародного досвіду.

Гребеник Т.В. є автором багатьох наукових та навчально-методичних праць, зокрема й опублікованих за кордоном. Колектив Політехнічного технікуму КІСумДУ під керівництвом Тетяни Вікторівни нагороджено відзнаками різних рівнів.

Тетяна Вікторівна неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками міського відділу освіти, департаменту управління освіти і науки Сумської ОДА. В 2010 р. нагороджена Почесною грамотою МОН, в 2019 р. - Почесною грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.

Вітаємо нагороджених і бажаємо нових успіхів, поваги від колег та студентства, життєвої мудрості та професійного визнання.