Майбутні менеджери взяли участь в "Управлінських перегонах"

Протягом 22-26 березня 2021 р. здобувачі освіти за спеціальністю "Менеджмент" Класичного фахового коледжу СумДУ взяли участь у І Всеукраїнському турнірі "Управлінські перегони", до якого долучились 194 учасника з різних закладів фахової передвищої освіти України та Польщі. У підсумку студентки 631 гр. отримали призові місця: диплом І ступеня (Олексієнко Анна) та диплом ІІ ступеня (Ксьондз Аліна), а також сертифікат учасника (Бондар Анастасія).

Турнір був побудований на розв'язанні цікавих тестових завдань та ситуаційних кейсів, що дало можливість майбутнім менеджерам не тільки закріпити теоретичний матеріал, але й проявити неабиякі креативні управлінські здібності та винахідливість.

Щиро вітаємо студентів з перемогою та бажаємо не зупинятись на досягнутому, рухатись до нових вершин та отримувати досвід, що знадобиться в подальшій професійній діяльності.