PDFДрук

Ми – за чисту екологію!

Учасники клубів «Соціальне волонтерство» та «Погляд», що діють за співпраці БФ «Відень» та КФК СумДУ, разом з викладачами, долучулися до флешмобу місцевої служби порятунку 101 #нічим_дихати_не_пали

У своїх дописах молодь закликає людей до розуміння та усвідомлення наслідків своїх горе-вчинків.

Не порушуйте законодавство України та не завдавайте шкоди природі. Горіння сухої трави може знищити корисні рослини й диких тварин, а також пошкодити людське майно. Викиди в повітря продуктів горіння призводять до смогу, який негативно впливає на здоров’я людини, викликає онкологію та загострення хвороб органів дихання.

Найчастіше люди спалюють суху рослинність в період наведення ладу на присадибних обійстях – восени та навесні. Багато хто робить це тому, що не знає про негативний вплив диму на екологію. Не вбивайте екосистему Планети! Компостуйте залишки сухих рослин або вивозьте їх на сміттєзвалища самостійно чи шляхом замовлення автомобіля у комунальних служб.

Не паліть суху траву - будьте відповідальними! Разом із нами приєднуйтесь до флешмобу #нічим_дихати_не_пали у соцмережах Facebook та Instagram.