Представника адміністрації КФК СумДУ прийняли до асоціації молодіжних працівників України

Юлія Бібік працює заступником директора Класичного фахового коледжу. За освітою психолог. В межах посадових обов’язків їй постійно доводиться працювати з молоддю. Та навіть у позаробочий час вона приділяє цьому максимум своєї уваги. Постійно долучається до молодіжних ініціатив, бере участь в міських акціях та флешмобах, проходить різноманітні курси, прагнучи зробити життя молоді свого міста та закладу, в якому працює, різноманітним і цікавим. І от у квітні, за рекомендаціями колег та наставників відповідного спрямування, Юлію Бібік прийняли до асоціації молодіжних працівників України, якій немає ще й року. Дана організація створена для об’єднання молодіжних працівників України, обміну досвідом та налагодження партнерських відносин, представлення молодіжних працівників України на світовій мапі молодіжної роботи, розвитку їх професійних компетенцій та росту.

Вітаємо колегу та бажаємо плідної роботи й розширення знань в напрямку створення та впровадження молодіжних проєктів. Сподіваємося, що отриманий в асоціації досвід обовязково  буде застосований нею в роботі з молоддю Класичного фахового коледжу СумДУ та Конотопа.