Викладачі фізвиховання коледжу долучилися до обговорення теми здоров’я на міжнародному рівні

"Освіта і здоров'я" – таку назву мала ХІ Міжнародна конференція, яка проходила 15-16 квітня на базі Сумського педагогічного університету імені А.С. Макаренка. З різних куточків світу до неї долучилися педагоги та медичні науковці. В онлайн-режимі участь у заході взяли й викладачі циклової комісії фізичного виховання Класичного фахового коледжу СумДУ.

У ході спілкування українські та зарубіжні фахівці обговорили чимало тем та виявили багато спільного у баченні становлення фізичного та психічного здоров'я, а також статевого виховання молоді. Учасники ділились особистими практичними здобутками у сфері формування у дітей, підлітків та молоді потреби до здорового способу життя та виховання в них інтересу до занять фізичними вправами.