Викладач коледжу дослідив історію культової архітектури Конотопа

Вийшла в світ книга історика та краєзнавця, викладача Класичного фахового коледжу СумДУ Олександра Євтушенка «Храм Успіння Пресвятої Богородиці». В ній ідеться про історію культових споруд Конотопа ХVII XIX ст.

Над цим дослідженням автор працював декілька років. Спочатку Олександр писав окремі статті, які друкувалися в збірниках різних історичних, краєзнавчих наукових конференцій. Згодом вирішив об’єднати їх в окрему книгу. В ній зібрана цінна інформація про історію православної церкви, пам’яток культової архітектури Конотопа. Трьохсотлітня історія православної церкви наразі актуальна, адже чимало матеріалів було втрачено в роки боротьби з нею. У нарисі використаний цікавий історичний матеріал з архівів Конотопського краєзнавчого музею імені Олександра Лазаревського. Книга може бути цікавою для істориків та краєзнавців, а також тих, хто цікавиться історією свого краю. По завершенні карантинних обмежень планується презентація видання для бібліотекарів міста.