Флешмобили, говорили про щастя, брали участь у соцопитуванні – у КФК пройшов тиждень психології

Заходи з нагоди Міжнародного дня психолога в закладі проходять щорічно. Цьогоріч, у звязку з карантинними обеженнями, для всіх учасників освітнього процесу їх було проведено у дистанційній формі.

Протягом тижня студенти та викладачі в рамках онлайн-флешмобу «Моє хобі – психологія» ділилися інформацією та враженнями про улюблені книги на психологічну тематику. Бібліотекарями закладу була організована відповідна книжкова виставка психологічної літератури «Душа по краплині шукає світло».

Для виявлення основних труднощів освітян у процесі самоорганізації та з’ясування сильних сторін під час здійснення педагогічних функцій в умовах дистанційної роботи викладачам закладу було запропоновано пройти онлайн-опитування «Самоменеджмент педагога під час дистанційного навчання». Натомість студентська молодь мала нагоду здійснити онлан-перевірку рівня власної стресостійкості та вчасно подбати про своє психологічне здоров’я.

Практичний психолог та соціальний педагог закладу взяли участь в онлайн-супервізії для спеціалістів психологічної служби на тему збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу. А також долучилися до Всеукраїнської науково-методичної онлайн-конференції, присвяченої 30-річчю психологічної служби у системі освіти України.

Крім того, учасники клубу «Соціальне волонтерство» (БФ «Відень» та КФК Сумду) взяли участь в акції «Добрі справи». Молодь показала гарний приклад того, як кожна людина може долучитися до розв’язання екологічних проблем та поліпшення стану довкілля. Тим самим студенти продемонстрували, що людська доброта не тільки змінює зовнішній світ на краще, а й зцілює внутрішній.

Одним із найприємніших серед низки заходів, проведених в рамках тижня психології, стала щира розмова про те, що таке щастя. Численні та різноманітні відповіді учасників освітнього процесу знайшли своє місце у невагомій різнобарвній хмарині, яка утворилася в соціальній мережі Фейсбук як результат спільної роботи. Завершенням даного заходу став флешмоб, у ході якого коледжани поділилися рецептами щастя на щодень.

Психологічна служба коледжу щиро дякує всім, хто долучився до заходів тижня психології, та бажає оптимізму, щастя й добра!