Наставникам академічних груп розповіли про кібербезпеку, а також правові й психологічні аспекти булінгу

06 травня відбулось дистанційне засідання методоб’єднання наставників академічних груп Класичного фахового коледжу СумДУ. Серед питань, які розглядалися, - запобігання, протидія та реагування на прояви булінгу в закладах освіти. Про організацію в коледжі роботи з попередження випадків білінгу доповіла заступниця директора з виховної роботи Юлія Бібік. З ознаками булінгу, його психологічними аспектами, а такж відповідальністю за прояви насильства серед учасників освітнього процесу ознайомила практична психологиня закладу Олена Юрченко.

Про те, як захиститися від дистанційного тролінгу та не потрапити до груп ненависті в соцмережах, убезпечитись від впливу фейкових акаунтів та інші прояви кібератак учасникам онлайн-зустрічі розповіла викладачка коледжу Світлана Печенко.