PDFДрук

Вітаємо з Міжнародним днем музеїв!

18 травня – Міжнародний музеїв. Вітаємо усіх причетних до цього свята, а також шанувальників та поціновувачів культурної - історичної спадщини, що зберігається в музеях, а особливо наших колег – Тетяну РАДЬКО та Олександра ЄВТУШЕНКА, які опікуються, зберігають та наповнюють дві музейні скарбниці коледжу.

Шановні пане Олександре та пані Тетяно, ви ті, хто завжди радо приймають відвідувачів у музейних стінах, проводять цікаві екскурсії, допомагаючи відчути дух минулих епох, ті, хто по зернятках збирає і узагальнює історичні дані, аби вони не втратили актуальності ані сьогодні, ані в майбутньому. Пишаємося вашою громадською активністю та цінуємо вашу щоденну працю!

З нагоди свята бажаємо вам та всім без винятку музейним працівникам успіхів та невтомності, творчих ідей та їх вдалого втілення, мудрості, невичерпної допитливості, миру та особистого щастя, здоров’я та нових цікавих фактів та експонатів, які відроджують історичну правду та доповнюють знання українців про минуле і сьогодення своєї держави, окремих закладів та власного роду. Дякуємо вам за неоцінений працю в області культурного просвітлення і величезну кількість виховної роботи. Зі святом!

З повагою, педагогічний колектив та профспілковий комітет КФК СумДУ.