PDFДрук

31 серпня пролунав дзвоник для студентів нового набору


Ось уже 130 років Класичний коледж СумДУ гостинно відчиняє двері для молоді, яка обрала для навчання один із найстаріших і найперспективніших фахових закладів країни. 2021-2022 навчальний рік не став виключенням. Для студентів-новачків 31 серпня відбулись урочистості, які дають старт новому етапу в їхньому житті, відкривають шлях до знань та майбутньої професії.

Разом із наставниками академічних груп студенти нового набору пройшли подвір’ям освітнього закладу урочистою ходою. Їх привітали директор коледжу Тетяна Гребеник та представники адміністрації.

Цьогорічні новачки стали студентами закладу в ювілейний для всієї держави рік – рік 30-ї річниці Незалежності країни. Тож символічно всі разом виконали гімн під державним прапором України. Аби освітній процес для новачків не став тягарем, а сама адаптація в коледжі пройшла максимально легко, свої настанови їм дали представники студпарламенту закладу, а також вручили їм ключ від знань. Фінальним акордом урочистостей став яскравий фейєрверк.

У 2021-2022 навчальному році до Класичного коледжу Сумського державного університету вже зараховано 285 студентів. Серед них і майбутні молодші бакалаври. Їх наш коледж почав готувати одним із перших у державі - за сімома освітніми програмами.

1 вересня за парти Класичного фахового коледжу сядуть понад 800 студентів. Відлік нового навчального періоду розпочався. Тож бажаємо всім, і новачкам зокрема, успіхів та життєвої наснаги. Нехай здійсняться мрії і будуть реалізовані найамбітніші плани! В добру путь!