Пізнавальна екскурсія майбутніх інженерів-будівельників

Знання, отримані в аудиторії, не можуть добре засвоїтися, якщо не будуть підкріплені практичними прикладами. Тому освітній процес у КФК СумДУ передбачає організацію екскурсій на виробництво.

Для кращого засвоєння навчального матеріалу з дисципліни «Технологія та організація будівельного виробництва» під керівництвом викладача Грано Н.В. була організована екскурсія на будівельний майданчик для студентів 2 курсу ОКР "Молодший бакалавр", які навчаються за освітньо-професійною програмою "Будівництво та експлуатація будівель і споруд".

На даний момент об'єкт знаходиться на першому етапі проведення будівельних робіт, тому наші майбутні інженери мали чудову нагоду наочно ознайомитись із технологією облаштування монолітного стрічкового фундаменту індивідуального житлового будинку.

У зв’язку з потоковим методом виконання робіт на будові студенти одночасно побачили й технологію виконання опалубних робіт, армування фундаменту та бетонування.

Дуже приємно, що забудовники, не зважаючи на свою виробничу зайнятість, приділили увагу і показали технологію в’язання арматури, процес віброущільнення бетонної суміші, відповіли на запитання зацікавлених студентів.

Під час екскурсії, екскурсанти почерпнули чимало корисної інформації про хід будівництва, особливості прийнятих конструктивних рішень, технології, специфіку використання будівельних матеріалів. Важливо також, що була можливість порівняти технічні креслення проектно-кошторисної документації з реальним об’єктом будівництва.

Практичні аспекти будівництва викликали неабияку зацікавленість у майбутніх інженерів. Адже надзвичайно важливо для студентів у процесі навчання доповнювати свої теоретичні знання практикою.

Сподіваємося, що отримані на екскурсії знання допоможуть нашим студентам у навчальному процесі та підкріплять теоретичний матеріал!